Zielone ściany

Zielone ściany
Wykonujemy ogrody wertykalne w miejscach, gdzie założenie ogrodu w płaszczyźnie poziomej nie jest możliwe.
Wprowadzamy naturalną zieleń w przestrzeń publiczną oraz w prywatnych domach. Roślinność taka pozwala nam uzyskać harmonię i niesamowity klimat w każdej przestrzeni.

Zielone ściany z żywych roślin
Zielone ściany dzięki zautomatyzowanym systemom podlewania i kontroli oświetlenia są coraz częściej stosowane w przestrzeniach publicznych i prywatnych ze względu na łatwość w utrzymaniu.
Roślinność różnych gatunków epifitów z lasów równikowych wpływa pozytywnie na mikroklimat i atmosferę miejsca.

Zielone ściany z mchu
Wykonujemy zielone ściany z mchu. Używamy do tego typu kompozycji trzech rodzajów materiałów: chrobotka reniferowego, mchu gąbczastego (mech poduszkowy) oraz mchu płaskiego (mech leśny).
Wszystkie ww materiały poddawane są procesom stabilizacji, dzięki czemu powstała z nich zielona kompozycja nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych tak jak w przypadku żywych roślin.
Nie ma więc konieczności podlewania, przycinania ani zapewnienia odpowiedniego nasłonecznienia. Jedynym warunkiem jaki należy spełnić jest zapewnienie wilgotności powietrza na poziomie minimum 40%.
Wykonujemy duże kompozycje lub niewielkie obrazy w ramach.

Rośliny sztuczne na zamówienie
Na indywidualne zamówienie klienta jesteśmy w stanie przygotować kompozycje ze sztucznych roślin, a nawet duże drzewa w wybranym gatunku.